درب ساده حیاط

درب ساده حیاط

درب ساده حیاط

Blog Article

قسمت بعد که باید مورد نظر داشته باشید انتخاب قفل و دستگیره ایمن و معتبر است. قفل مورد استفاده باید از کیفیت بالا و راحتی و نرمی در باز و بسته کردن درب برخوردار باشد البته نکته مهم دیگر این است که قفل درب از جدیدترین نمونه ها و ایمن ترین آنها انتخاب شود.

پیش از بررسی در مورد جنس رنگ اصلی درب، ذکر دو نکته مهم قبل از رنگ آمیزی بسیار حائز اهمیت است:

تنوع زیاد در درب های ارائه شده برای حیاط و پارکینگ سبب می شود انتخاب مناسب ترین گزینه تا حدی دشوار باشد. ممکن است شما هم در میان مدل های مختلف درب ورودی سردرگم شده و برای تصمیم گیری شک داشته باشید. به همین خاطر باید با معیارهای اساسی انتخاب درب حیاط آشنایی داشته باشید تا معقولانه تصمیم بگیرید. جنس درب حیاط از جمله فاکتورهایی است که اهمیت زیادی دارد.

با اجرای این راهکارها، می‌توانید امنیت درب حیاط آهنی خود را افزایش دهید.

در میان انواع مدل های درب حیاط ؛ درب فلزی یکی از گزینه های نسبتاً با دوام است که در صورت نگهداری مناسب، عمری طولانی دارد.

بله می توانید با همکاران ما در شرکت هیراد ارتباط بگیرید تا به صورت رایگان و شفاف تمامی توضیحات رو خدمت شما ارایه دهند.

ورودی ساختمان ، پروفیل فلزی است. سازه های فلزی به مراتب استحکام و

شما می توانید درب فلزی دلخواه خود را با هر رنگی که دوست دارید، تزیین کرده و با نمای ساختمان هماهنگ کنید. درب های شیشه ای را هم می توان برای ورودی حیاط انتخاب کرد که مسلما مقاومت انواع فلزی را ندارند، اما زیباتر هستند.

برای مثال درب حیاط طرح اطلس یکی از زیباترین درب‌های حیاطی مناسب درب حیاط ویلاهای لوکس و لاکچری است.

انتخاب دسته بندی : درب حیاط شیک درب فرفورژه درب طرح چوب درب تلفیقی درب ساده سر درب درب توامان (درب تو درب) درب پارکینگ یک لنگه

بررسی دوره‌ای سیستم قفل و قابلیت‌های امنیتی دیگر درب حیاط نیز ضروری است.

منحنی زیبای آهنی دیده می شود . طراحی درب حیاط فرفورژه هم به شکل

درب های دو لنگه همواره دارای شکوه بیشتری هستند. برای ساختمان کلیلک کنید های مدرن و امروزی می توان از درب های ساده و شیک دو لنگه استفاده نمود.

یا درب حیاط آکارئونی اصطلاحا به حفاظ های مشبک لوزی شکل و از جنس آهن

Report this page